صحبت های پرویز پرستویی در مورد انتخابات

صحبت های پرویز پرستویی در مورد انتخابات
,پرویز پرستویی,پرویز پرستویی دکلمه,پرویز پرستویی Instagram,پرویز پرستویی دکلمه دوستت دارم,

http://dl.avaliha.ir/2015/11/35460.gifپرویز پرستویی دکلمه تنهایی,دکلمه پرویز پرستویی رسم زمونه,پرويز پرستويي دكلمه,دکلمه پرویز پرستویی بنام نیستش,دکلمه پرویز پرستویی من که,دکلمه پرویز پرستویی و حسین پناهی,دکلمه پرویز پرستویی Mp3,دکلمهای پرویز پرستویی

 

پرویز پرستویی با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات روز جمعه ۷ اسفند ماه گفت: در انتخابات شرکت کنیم تا کسانی که به حق و شایسته‌اند در مجلس حضور پیدا کنند.

این بازیگر در آستانه برپایی انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در یادداشتی با عنوان «ما رأی می‌دهیم» که اختصاصا در اختیار ایسنا قرار داده نوشته است: «هموطنان عزیزم اگرچه حضور در انتخابات اختیاری است اما بد نیست نیم نگاهی به تلاش شبانه‌روزی رسانه‌های بیگانه بیاندازیم که در صددند مانع حضور مردم در انتخابات باشند.

می‌دانم که شاید در مقاطعی باورهایتان خدشه‌دار شده اما یادم نمی‌رود که دو روز به انتخابات ریاست جمهوری دولت یازدهم چگونه غیرت و عرق ملی به جوش آمد و آگاهانه رأی خود را به صندوق‌ها انداختید. الان هم همان موقع است که رأی دادن را فارغ از هر گونه نقد و انتقادها وظیفه ملی بدانیم و در انتخابات شرکت کنیم تا کسانی که به حق و شایسته‌اند در مجلس حضور پیدا کنند.»

linkmaster110

مطالب مرتبط
پاسخ دهید